O motivaci mám postaráno

10. prosince 2017 v 21:10
Dobrá motivace je základním kamenem úspěchu v čemkoliv, co zrovna chcete dělat, pravda že? Tož vám povím, co je mou motivací v hubnutí.


Možná vás napadne, že základna motivace by měla mít nějakou velmi vznešenou povahu, nějakou ctnostnou myšlenku, která by zapříčinila revoluci ve vašem životě, změnu vašeho myšlení, životního stylu... Tak se na to pojďme podívat, jak by to mohlo vypadat u hubnutí. Tož, co by to mohlo být?

Zdraví? Nesmysl. Na světě jsme jen jednou a tělo by do rakve rozhodně nemělo jít v bezvadném stavu. Jistě, šťasten ten, který dokáže jíst střídmě, a rozhodně nenabádám k tomu, abychom teď vzali stečí všechny fastfůdy a vyjedli je do posledního hambáče, ale taky pokud si budete neustále upírat všechno možné jen kvůli toho, že je to nezdravé a mohli byste si zkazit zdraví, tak se stane jedno... jednoho krásného dne se proměníte v gastronomické tornádo a sežerete všechno, co vám příjde do cesty, ledničku, kuchyňskou linku, domácího mazlíčka... a zanecháte za sebou jen spoušť a zkázu - hlavně na svém těle.

Dále jsem od pár lidí slyšel, že bych měl zhubnout, abych si našel holku... Větší pitomost neexistuje. Protože pokud jste pitomec, pak vám hora svalů a pekáč buchet nepomůže. To by váš protějšek udělal pěknou pitomost, pokud by s takovým pitomcem zůstal - v tomto případě je lepší si pekač buchet upéct a sníst, charakter totiž svaly nenahradíte a není většího požehnání, než když k sobě najdete stejného blázna, jako jste vy sami, někoho, kdo se nedívá na zevnějšek, a to je pak, vážení, jízda.

Ne ne, vážení, mou hlavní motivací je, že chci vypadat skvěle na svých svatebních fotkách. Chci, aby na nich byla má krásná žena, já (krásný) a aby ty fotky měly nějaké krásné pozadí... nechci to pozadí tvořit já sám. Do září mám co dělat...


PS: už tradičně... pokud se vám článek líbil, hvězdičkujte, lajkujte, sdílejte ;-) Děkuji. Špeku zdar!
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Farted Amaya Farted Amaya | 12. prosince 2017 v 21:06 | Reagovat

Krásný článek. A jelikož se cvičení a zdravou stravou zabývám. Samozdřejmě ne jako nějaká fitness trenérka, ale dělám to pro radost. Tak si taky někde někdy uždibnu a svět se nezhroutil. A není nad to, když partner nekouká na vztah. Aď kila navíc máte či ne.. Jde o to zda objeví vaší vnitřní krásu :) Hlavně nepřehánět a nezbláznit se s toho a mít se rádi takový jaký jsme, protože každý jsme originál. A radši se budu lišit nějakým tím špíčkem navíc, než být jako ostatní :) Krásný večer přeji.

2 Chiméra Chiméra | 13. prosince 2017 v 23:05 | Reagovat

Každý sme krásny originál.A ako sa hovorí"nesúď knihu podľa obalu". Krásny článok. :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama