Jo! Jsem hvězda!

26. prosince 2017 v 11:17
Dneska jsem se rozhodl napsat zcela maximálně egocentrický, narcistický a nekritický k mé osobě článek. Takže základní otázka dnešního vánočního poledne zní: jsem hvězda?


Ne, nejsem. Jestli jsem hvězda, tak jedině ve smyslu, že vážím milióny tun a jsem plný plynu. Jedu si ve vlaku po trati, zatím přes kopce, pak bude rovina, za oknem nepadá sníh, je krásně slunečno a teplo jako na jaře, ale jsou Vánoce a to je mega. Tuky, sádlo, sladkosti, nechal jsem doma, teď jedu za svou princeznou, protože všechny úkoly jsem splnil, činky vrátil a odepsal se z knihy návštěv... teda všechno to hodil na blog... A asi tu hudbu vypnu, protože mi narušuje tok myšlenek.

Skončilo mé vánoční předsevzetí. Zadání znělo: od 5.listopadu do 24. prosince zhubnout ze své psychosumováhy 126 kg na méně psychosumováhu 115 kg. Cesta byla trnitá a náročná s nejedním klopýtnutím. Ale jo, dal jsem to, včera se na mě z váhy usmálo krásné číslo 113,7 kg a lidi... já si teď připadám lehký jako pírko... připevněné k masivní hroudě olova... Jdu vyrabovat ledničku... Nebo raději ne...


A možná se mě zeptáte, jaký je recept na takovou proměnu? Je v celku jednoduchý, ale pro lidi, jako já, kteří do té doby preferovali bodovou dietu, přímo nelidský náročný. Na cestě k úspěchu se stačí řídit nasledujícími body:
- více fitness, posilování, pohybování se, běhání.
- méně gaučingování, tv-kempování.
- více zeleniny, ovoce, ryb.
- méně smaženého, pizzy, chipsů, sladkostí.
- více jíst.
- méně žrát.
- více se odhodlávat.
- méně se vymlouvat, protože jak je věděcky zjištěno: výmluvy kalorie nespalují.

Ale tou podstatnou věcí, která vás k tomu všemu dovede je motivace! Ta vás to všechno donutí dělat, pomůže vám přemoci chutě to vzdát, pomůže zůstat ve fitku o půl hodiny déle, zabrání si vzít porci navíc. Mou motivací je, že chci vypadat skvěle na svých svatebních fotkách, protože si hodlám vzít svou princeznu - to ona bude ta hvězda, moje hvězda, která bude zářit na té svatební fotce, a já ji nechci kazit pozadí. Když se vám podaří najít tu správnou motivaci, dokážete vše!

Tak jo, cesta ještě není u konce, ani dnešní cesta za mou princeznou, ani má hubnoucí cesta, ještě je to daleko, ale tenhle článek končí. Pokud se líbil - hvězdičkujte, lajkujte, sdílejte, komentujte. Mějte krásný vánoční čas plný pohody, lásky a klidu. Špekům na chvíli klid!
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 13:40 | Reagovat

Hvězdo, za výsledky i dnešní motivující článek ti lípnu všechny CELÝ hvězdičky. Jsi hvězda a nejen pro sebe. Motivačních pozvánek pro gaučáře není nikdy dost.
A až dáš jednou vaši svatební fotku, přeju ti, abys tam zářil pro nás, kdo jsme tě sledovali a přáli ti úspěch. Co nejhezčí cestu k princezně! :-P

2 zapiskyspekouna zapiskyspekouna | Web | 29. prosince 2017 v 14:30 | Reagovat

[1]: Jaj, děkuji za poklonu, cesta za princeznou byla prima a s princeznou je ještě lépe :-D ale hubnoucí cesta je ještě daleká, takže... mám hlad :-D

3 Kitty Kitty | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 18:27 | Reagovat

[2]: Ten hlad taky občas mám. Hlavně když pro práci zapomenu na svačinu. Snad máš hlad jen "do polosyta" ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama